فروش چوب ترموود در تهران

اسپاد مرکز فروش چوب ترموود در تهران میباشد.اگر به دنبال خرید ترمووود ایرانی هستید با اسپاد تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان مجرب ما سفارش خرید خود را ثبت نمایید.

 

ترموود نوعی چوب است که از درختان متعددی ساخته می شود و طی یک سری فرآیندهای خاص و پیچیده حرارت دهی و تولید می گردد. این کار سبب مقاومت بالای چوب ترموود در برابر اشعه آفتاب، رطوبت و فرسایش، باران های اسیدی و شرایط جوی و همچنین جلوگیری از جذب حشرات موذی میگردد. تاریخچه ساخت این نوع چوب به دهه 1930 باز می گردد. این صنعت از کشور فنلاند آغاز شده است. مقاومت بالای ترموود آن را گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در نمای خارجی و داخلی ساختمان به شمار می آورد.

چوب ترموود با توجه به ساختار و نوع ساخت آن که در برابر حرارت قرار می گیرد، از پوسیدگی آن جلوگیری می نماید. ترموود همان چوب طبیعی است که در اثر فرایندهای حرارتی با بخار آب و گردش هوا خشک شده و ساختار سلولی آن تغییر پیدا کرده است.

در اثر فرایند ترمو، زنجیره‌های سلولزی مغز چوب می‌شکند و اسید موجود در بافت چوب تبخیر میگردد. در نتیجه چوب حاصله (ترموود) از هرگونه جانور و حشرات میکروسکوپی پاک میشود.چوب ترموود جایگزین بسیار مناسبی برای چوب های اشباع است زیرا در طول فرآیند «ترمو کردن» چوب، هیچگونه ماده شیمیایی و یا افزودنی استفاده نمی‌شود. به همین دلیل ترمووود محصولی کاملا سازگار با محیط زیست است ترموود (ترمو چوب) جدیدترین روش مقاوم سازی چوب برای استفاده در فضای باز مانند نمای چوبی ساختمان می باشد.

خرید ترمووود ایرانی

با پیشرفت جامعه امروز یکی از راه های ایجاد فضایی مطلوب برای جسم و روح در زندگی به کار بردن عناصر طبیعی و اشیاء آشنا برای ذهن انسان است.همچنین با پیشرفت صنعت ساختمان در دنیا و گسترش ساخت و سازهای جدید استفاده از ترمووود نیز گسترش بیشتری پیدا کرده است.ترمووود را معمولا در ایران به صورت چوب ترمو نیز می شناسند. این دو عبارت معادل هم هستند و تفاوتی ندارند.

چوب ترمو یکی از پرکاربردترین عناصر در صنعت ساختمان سازی می باشد. چوب میل به رشد، بالندگی، نرمش در زندگی انسان جاری می کند که با کاربرد مناسب آن در محیط زندگی، می توان فضایی آرام و دلپذیر به وجود آورد.ترموود حس زیبایی ، آرامش و طبیعی بودنی که از چوب به ما منتقل می شود را به ما میدهد و با هیچکدام از مصالح دیگر قابل مقایسه نیست.

اگر شما هم به دنبال خرید ترموود ایرانی هستید با اسپاد تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

امروزه مصالح نوین چوبی نظیر ترمو وود باعث شده تا معماری مدرن و نوین در سازه ها حیاتی دوباره بگیرد و به جسم سرد ساختمانها روحی گرم ببخشد.ترمووود در نمای بیرونی ساختمان، نمای داخلی (دکوراسیون داخلی)،کفپوش، فضای باز ویلا و پارک ها قابل استفاده است.برای اطلاع از قیمت چوب ترموود ایرانی با اسپاد تماس بگیرید.

فروش چوب ترموود در تهران

از ویژگی‌های برجسته ترموود سازگاری و مقاوم بودن آن در دماها و شرایط جوی گوناگون است. همین ویژگی آن را مناسب استفاده در نمای بیرونی ساختمان و فضای باز می‌کند. طبیعت ترموود به دلیل نحوه ساخت آن، چوب را در حالتی قرار می‌دهد که تغییرات دما در فصول مختلف تاثیری بر بافت آن نداشته باشد . علاوه بر آن عدم جذب رطوبت و حرارت از محیط سبب می‌شود تا در شرایط مختلف جوی نیز حالت اصلی خود را حفظ کند.

قیمت چوب ترموود ایرانی

برای اطلاع از قیمت چوب ترموود ایرانی میتوانید با اسپاد تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.