دلیل انتخاب ما و ملاقات تیم

درباره شرکت ما

شرکت پوشش گستر اسپاد ایرانیان دارای سابقه ی درخشان در زمینه تولید کفپوش و تجهیز بیش از ۵۰۰ سالن ورزشی در سطح کشور و صادرات در حاشیه ی خلیج فارس در ۱۰ سال اخیر می باشد.
برخی از سوابق این شرکت ب شرح ذیل می باشد:
دانشگاه های علوم پزشکی
وزارت ورزش و جوانان
آموزش و پرورش
تربیت بدنی
دانشگاه ها
شهرداری
سپاه

از جمله فعالیت های شرکت شامل تولید انواع کفپوش های خانگی ، ورزشی و صنعتی ، سازه های فلزی ، اعم از تیردروازه ، انواع پایه بسکتبال ، میله والیبال ، نیمکت ذخیره و …. می باشد.

مریم خانی فرد

شرکت پوشش گستر

شرکت پوشش گستر اسپاد ایرانیان با نام تجاری اسپاد فعالیت خود را در سالی که به نام “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها” نامگذاری شده بود با هدف ارتقای سطح کیفیت مجموعه های ورزشی و حمایت از تولید داخلی در حوزه ورزش کشور، با مدیریت خانم مریم خانی فرد که تجربه هدایت پروژه های موفق تولید کفپوش و لوازم ورزشی را در کارنامه خود دارد آغاز نمود.
این شرکت با توجه به نیاز کشور به تولید کفپوش مرغوب برای سالن های چند منظوره، با تکیه بر تجارب و موفقیت های گذشته تیم مدیریتی خود و با رفع نقاط ضعف کفپوش های موجود، اقدام به طراحی و تولید کفپوش استاندارد و با کیفیت مناسب سالن های چند منظوره و مجموعه های ورزشی نموده است.

این شرکت از همان ابتدا در کنار تولید و اجرای کفپوش سالن های چند منظوره و با توجه به نیاز سالن های ورزشی به لوازم و تولیدات استاندارد و با کیفیت، در زمینه تجهیز اماکن ورزشی و همچنین طراحی و اجرای ترمو وود نیز اقدام به فعالیت نموده است.
شرکت در نظر دارد با استفاده از دانش، تخصص و تجربه تیم مدیریتی خود در راستای تولید انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی استاندارد روز دنیا و با قیمت مناسب جهت ارائه به جامعه ورزش کشور قدم بردارد.

با اسپاد بهتر زندگی کنید

شرکت پوشش گستر اسپاد ایرانیان دارای سابقه ی درخشان در زمینه تولید کفپوش و تجهیز بیش از ۵۰۰ سالن ورزشی در سطح کشور و صادرات در حاشیه ی خلیج فارس در ۱۰ سال اخیر می باشد.