دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر، دستگاه زمین شور برقی یا دستگاه شستشوی کفپوش سالن های بزرگ در اسپاد به فروش میرسد.اگر به دنبال دستگاه اسکرابر برای شستشوی سالن ورزشی یا هر سالن بزرگ دیگری را دارید، با اسپاد تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان مجرب ما سفارش محصول خود را انجام دهید.

 

تصویر دستگاه اسکرابر اسپاد:

دستگاه اسکرابر یا زمین شور صنعتی چیست

نظافت و شستشوی سطوح کف در محیط های صنعتی، تجاری و اداری میتواند به میزان زیادی در ارتقا کیفیت بهداشت محیط تاثیر داشته باشد. استفاده از دستگاه نظافت مکانیزه ای که بتواند کیفیت بالایی از نظافت ارائه کند، میتواند راهکار مطلوبی در حفظ نظافت این مجموعه ها داشته باشد. اسکرابر صنعتی یکی از انواع مختلف تجهیزات نظافت صنعتی است که در محیط های متنوع قابل استفاده می باشد. این دستگاه در انواع مختلف دستی، سرنشین دار، برقی و باتری دار ارائه می شوند. با این حال شاید همچنان برای شما سوال باشد که مزایای استفاده از اسکرابر چیست و یا تفاوت کارکرد انواع دستی و سرنشین دار اسکرابر چیست؟ برای دست یابی به پاسخ این سوالات باید آشنایی خود با این دستگاه نظافت مکانیزه را افزایش دهید، بدین ترتیب میتوانید به پرسش ” اسکرابر صنعتی چیست ” پاسخ دهید. دستگاه اسکرابر را می‌توان به عنوان تخصصی ترین دستگاه شستشوی سطوح و کفپوش های مختلف شناخت. اسکرابرهای مختلف اصولا برای جمع آوری انواع مختلف آلودگی‌های روی سطوح مورد استفاده واقع می‌شوند. برای مثال یکی از خاص ترین مدل ها انواعی هستند که برای تمیز کردن آلودگی های گازی استفاده می شوند.

مکانیزم و عملکرد تمامی دستگاه های اسکرابر صنعتی مشابه همدیگر است؛ اما تنوع طراحی و تولید این دستگاه کیفیت و کارایی آن را در محیط های مختلف تحت تاثیر قرار می دهد. اسکرابرها دارای دو مخزن جداگانه برای نگهداری آب تمیز و کثیف می باشند. این دستگاه با استفاده از سامانه هوشمند پاشش آب به منظور شستشوی سطوح و برس های چرخشی دستگاه آلودگی های سطح را جدا می نماید. فشار ( قابل تنظیم ) وارده توسط برس به همراه آب و مواد شوینده به خوبی سطوح مختلف را شستشو و نظافت می نماید. آب باقی مانده از شستشو و آلودگی سطوح توسط تیغه پلاستیکی عقب دستگاه توسط سیستم مکش آلودگی دستگاه جمع آوری می شود و به داخل مخزن آب کثیف انتفال می یابد. مخازن آب کثیف دستگاه به وسیله شلنگ تخلیه ای که به مخزن متصل است بطور کامل تمیز می شوند. نظافت و شستشوی مخازن آب دستگاه پس از هر بار استفاده کمک بسیاری به طول عمر مفید دستگاه خواهد کرد. منبع تغذیه دستگاه اسکرابر اغلب باتری یا جریان مستقیم برق است. ضمن اینکه هدایت کفشوی بصورت دستی یا خودرویی انجام می شود.