تولید صندلی استادیومی مطابق استاندارد در ایران باعث شده این محصول در زمره محصولات صادراتی ایران قرار بگیرد. اسپاد به عنوان تولید کننده صندلی استادیومی، انواع ساده و پشتی دار صندلی استادیومی پلاستیکی را تولید و عرضه میکند. کارخانه اسپاد با تولیدات گوناگون این محصول را با بهترین کیفیت تولید کرده و عرضه می نماید. در این مطلب به معرفی صندلی استادیومی پشتی دار می پردازیم.

 

صندلی استادیومی پشتی دار

تولید صندلی استادیومی در کارخانه مستلزم رعایت نکات فنی و مهندسی و ایمنی محکمی می باشد . صندلی استادیومی پشتی دار از جمله پر طرفدارترین انواع صندلی برای استفاده در ورزشگاه ها و استادیوم ها می باشد. تولید این محصول توسط ماشین آلات تزریق پلاستیک به روز و با تکنولوژی نوین دنیا انجام می شود. این محصول از جنس پلی اتیلن سنگین درجه 1 بدون ضایعات و تزریق توسط دستگاه های به روز و مدرن تولید میگردد. از این رو این محصولی محصولی استاندارد و با کیفیت بوده و قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی آن می باشد. کیفیت بالای صندلی های استادیومی اسپاد باعث شده این محصول علاوه بر ایران و داخل کشور به عنوان محصولی صادراتی در ورزشگاه های خارج از ایران نیز به وفور مورد استفاده قرار گیرد.

 

تولیدی-صندلی-استادیومی

کاربرد صندلی استادیومی

  • استادیوم های ورزشی
  • ایستگاه های اتوبوس و بی آر تی
  • صندلی انتظار مدارس و سالن ها
  • بیمارستان ها و کلینیک های ورزشی
  • صندلی های مراکز درمان
  • صندلی تماشاگر در رویدادها

این محصول در انواع دو پیچ و چهار پیچ تولید و عرضه میگردد. ابعاد این محصول 51 در 43 در 38 سانتی متر می باشد.  در طراحی این محصول اصول ارگونومیک و عدم فشار به ستون فقرات ملاحظه شده است. صندلی پلاستیکی استادیوم علاوه بر استفاده در ورزشگاه‌ها و اماکن ورزشی به عنوان صندلی انتظار و نشیمن در ایستگاه های اتوبوس، درمانگاه ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول قابل نصب بر روی کف بتنی یا پروفیل می باشد. اسپاد به عنوان تولید کننده صندلی استادیومی آماده ارایه مشاوره رایگان برای انتخاب محصول مناسب به ورزشگاه ها و سایر مشتریان گرامی می باشد.  برای خرید صندلی تماشاگر استادیومی با مشاورین فروش مجموعه اسپاد تماس حاصل فرمایید.