کفپوش پارکت ورزشی اسپاد

اسپاد تولید کننده کفپوش پارکت ورزشی با کیفیت در ایران می‌باشد.اگر به دنبال خرید کفپوش پارکت ورزشی هستید با اسپاد تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان مجرب اسپاد، سفارش محصول خود را ثبت نمایید.

کفپوش های ورزشی پارکتی, مصارف گوناگونی دارد.این نوع از کفپوش های برای سالن های ورزشی مانند سالن بسکتبال، سالن والیبال، سالن فوتسال و.. مورد استفاده قرار میگیرد و از قدرت و استحکام خوبی برخوردار است. همچنین تمیز کردن این نوع از کفپوش های ورزشی ساده تر و بهتر انجام میشود.

کفپوش لمینت چیست. کفپوش لمینت یک تخته فایبر فشرده است که از چوب با یک پوشش محافظ پوشانده شده است.لبه های مخروطی، مجموعه متنوعی از تصاویر و ویژگی های برجسته مانند گره ها و بافت طبیعی تری به دست می دهند، اما هزینه آنها بیشتر است.برای مناطق پرتردد که به نظافت مکرر نیاز دارند، مانند اتاق نشیمن، اتاق مطالعه و اتاق بازی پارکت لمینت استفاده می‌شود.

برخی از محصولات شامل یک هسته ضد آب است که تولید کنندگان آن را برای حمام و آشپزخانه مناسب می دانند. اگر قصد دارید کف لمینت را برای آشپزخانه و حمام انتخاب کنید، قبل از خرید ضمانت آن را به دقت بررسی کنید.مزایای کفپوش لمینت نصب ساده آن است اما به مرور  پارکت لمینیت در اثر رطوبت متورم می شود. هنگامی که سطح پارکت لمینت آسیب دید، تعمیر آن سخت است.

هر تخته پارکت چوبی مهندسی شده شامل سه یا چهار لایه چوب است که بهم چسبیده اند و یک تخته ضخامت حدود 14 میلی متر دارد.روکش آن از روکش چوبی واقعی به ضخامت حدود 4 میلی متر است، به این معنی که در صورت خراب شدن، فرسودگی یا آسیب دیدگی، می توان آن را با سنباده به حالت اول بازگرداند.

 

شما می توانید از کفپوش پارکت لمینت برای برای سالن های ورزشی نیز استفاده کنید.شرکت پوشش گستر اسپاد ایران تولید کننده کفپوش های ورزشی پارکت آماده همکاری با تمامی ارگان های خصوصی و دولتی میباشد.در زیر نمونه کارهای شرکت اسپاد را مشاهده میکنید

نمونه پروژه های انجام شده

_