کفپوش پلی اورتان ورزشی اسپاد

اسپاد تولید کننده کفپوش پلی اورتان ورزشی با متریال باکیفیت در ایران میباشد.جهت خرید کفپوش پلی اورتان میتوانید با اسپاد تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان مجرب سفارش محصول خود را انجام دهید.

کفپوش پلی اورتان  جزو پوشش های بسیار مقاوم و انعطاف‌پذیر در برابر ساییدگی های مختلف میباشد که معمولاً به جهت درخشش فوق‌العاده بالای خود مشهور هستند. این ترکیبات برای اولین بار در سال ۱۹۳۷ برای ایجاد کف های مستحکم و سخت و همچنین الاستومری توسط فردی به نام I.G. Farbin استفاده شد. البته بعدها در جنگ جهانی دوم در هواپیماهای مختلف در اندازه های کم بکار گرفته می شد که شروع آن از همان دوران بود.

هم اکنون کفپوش پلی اورتان یکی از ترکیبات بسیار پر مصرف برای پروژه های معماری محسوب می شود که می توان آن ها را زیر مجموعه‌ای از رنگ ساختمانی نیز قلمداد کرد. با توجه به ماهیت انعطاف پذیر آن ها این قابلیت را دارند که انبوهی از ترافیک های عبور و مرور را اعم از رفت و آمدهای نیروی انسانی در مراکز صنعتی و همچنین ماشين آلات سنگین را تحمل کنند. از طرفی بنا به خاصیت ضد ساییدگی که دارند عملاً براقیت ذاتی خود را در برابر برخورد ذرات تیز شیشه، بتن یا ماسه حفظ می کنند.

کفپوش پلی اورتان جایگزینی برای کفپوش اپوکسی است. هنگامی که دو جزء با هم مخلوط و پخت می شوند، می توانند یک جزئی یا دو جزئی باشند.رایج ترین انواع کفپوش پلی اورتان عبارتند از:

  • پوشش های کف به کار رفته با غلتک و اسکاج
  • روکش های شفافی که برای محافظت از سطوح در برابر خراش استفاده می شود.
  • لاک برای کف چوبی
  • کف های ضخیم تر با ماله به ضخامت 2-3 میلی متر اعمال می شود.
  • کف پلی اورتان بر پایه سیمان اغلب در ضخامت های تا 1 سانتی متر اعمال می شود.

در مقایسه با کفپوش های اپوکسی، نرم تر هستند و خاصیت ارتجاعی بیشتری دارند.
شرکت پوشش گستر اسپاد ایران تولید کننده کفپوش های ورزشی پلی اورتان آماده همکاری با تمامی ارگان های خصوصی و دولتی میباشد.در زیر نمونه کارهای شرکت اسپاد را مشاهده میکنید…

 

نمونه پروژه های انجام شده

_